15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Imitatie ivoren toiletstel in etui, eind 19e eeuw.
Hierbij diverse objets de vertu, w.o. schildpad etui
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220