10e zitting - Woensdag 6 november 10:00 uur : 3125-3235 - Aziatica (Japan)
Japan, lakwerk schrijfdoos, zgn. suzuribako, 19e eeuw,
met verguld decor van bamboe bij waterkant, de binnenzijde goudgesprenkeld en met bamboe en bloesem (inktsteen mist, deksel deels lijmlos)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440