China, zilveren armband en ronde hoornen of schildpad doos, Qing dynastie, 19e eeuw,
de doos met relief van landschap met figuren en resten van vergulding
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700