Catalogusnummer: 3000
China, zilveren armband en ronde hoornen of schildpad doos, Qing dynastie, 19e eeuw,

de doos met relief van landschap met figuren en resten van vergulding

diam. 10 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700