1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Xeno Münninghof (1873-1944)
Boer met schapen op een hei
gesigneerd met initialen r.o.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Overboden