1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099972018
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4829
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Visser bij huizen aan een bosrand

paneel

30 x 40 cm.

1

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden