020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4829
Hollandse school, 19e eeuw
Visser bij huizen aan een bosrand
paneel
30 x 40 cm.
1
Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:
Overboden