1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4829
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Visser bij huizen aan een bosrand

paneel

30 x 40 cm.

1

Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden