13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Salvador Dalí, bronzen sculptuur;
'Alma del Quijote'. Gesigneerd Dali in genummerd D 17/100, zowel op sculptuur als op plaatje voet. Met aankoopnota en certificaat Art House Amsterdam, 2012
h. 27, incl. voet h. 35 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: