5015
Catalogusnummer: 5015
Jan Stekelenburg (1922-1977)

Zonder titel. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

board

28 x 44 cm.

gesign. l.o., '55, verso gesigneerd en gedateerd

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 300 - 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500