Jan Stekelenburg (1922-1977)
Zonder titel. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
gesign. l.o., '55, verso gesigneerd en gedateerd
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500