Catalogusnummer: 5074
Eugene Brands (1913-2002)
Zonder titel
litho
46 x 50 cm.
gesign. r.o., 20/100
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140