0041156184
Catalogusnummer: 5074
Eugene Brands (1913-2002)

Zonder titel

litho

46 x 50 cm.

gesign. r.o., 20/100

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140