Drie armbanden, deels 19e eeuw.
Allen in de vorm van een opgerolde slang. Twee van verguld zilver met ogen van imitatie robijn, één van oranje roze koraal met gouden staartje (getoetst 14 kt.). De bovenzijde van zijn bek afgebroken
Three bracelets, partly 19th century. All in the shape of a coiled snake. Two of gilded silver with eyes of imitation ruby, one of orange pink coral with gold tail (tested 14 k.). The top of its mouth broken off
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700