14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
1902412_4
Catalogusnummer: 1045
Divers,

w.o. mahoniehouten horlogehouder, 19e eeuw

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

[ds]

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50