1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 19e eeuw
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120