1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4806
Hollandse school, 19e eeuw

Portret van een vrouw

doek,

65 x 58 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120