1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
96852141
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4830
update-catalogue
Kaart van Nederland, ca. 1720

gravure, handgekleurd

48 x 46 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden