1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Kaart van Nederland, ca. 1720
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90