1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4830
Kaart van Nederland, ca. 1720

gravure, handgekleurd

48 x 46 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90