Jaap Wagemaker (1906-1972)
gemengde techniek op board
gesign. r.o., verso gesigneerd, gedateerd '65 en genummerd 340
Uit een Amsterdamse privé collectie
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000