5080
Catalogusnummer: 5080
Jaap Wagemaker (1906-1972)

Zonder titel

gemengde techniek op board

35 x 30 cm.

gesign. r.o., verso gesigneerd, gedateerd '65 en genummerd 340

Uit een Amsterdamse privé collectie

Taxatie: € 800 - 1.200
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000