4980
Catalogusnummer: 4980
Jan den Hengst (1904-1982)

Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam

inkt en aquarel

34 x 46 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 250 - 350
Hamerprijs: