Catalogusnummer: 4980
Jan den Hengst (1904-1982)
Gezicht op de Brouwersgracht, Amsterdam
inkt en aquarel
34 x 46 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 250 - € 350
Hamerprijs: