020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4986
August Aué (1866-1930)
Parkgezicht
board
33 x 48 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 140 - € 180
:
Hamerprijs:
Overboden