1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0097792782
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4986
update-catalogue
August Aué (1866-1930)

Parkgezicht

board

33 x 48 cm.

gesign. l.o.

1

Taxatie: € 140 - 180
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden