1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0097792783
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4819
update-catalogue
Italiaanse school, 17e/18e eeuw

Lot en zijn dochters

doek

31 x 45 cm.

1

Taxatie: € 350 - 450
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden