25547308
Catalogusnummer: 4910
Paul van der Ven (1892-1972)

Heidelandschap

50 x 70 cm.

gesign. l.o.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40