1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Paul van der Ven (1892-1972)
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40