21352003
Catalogusnummer: 4944
Reinier Pijnenburg (1884-1968)

Portret van een Spaanse visser

doek,

50 x 40 cm.

gesign. l.o.,

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80