China, zes stuks famille rose porselein, 19e eeuw,
w.o. kop en schotel met decor van hert, Daoguang, gemerkt met zegelmerk (schotel chipje)
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700