Catalogusnummer: 2868
China, zes stuks famille rose porselein, 19e eeuw,

w.o. kop en schotel met decor van hert, Daoguang, gemerkt met zegelmerk (schotel chipje)

6

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700