18e zitting dinsdag 04 november 19:00: 0001-0598 - Juwelen
Catalogusnummer: 525
Frankrijk, 18 kt. gouden ovaal medaillon, 19e eeuw.

De voorzijde met applique in de vorm van vergeet met nietjes (email beschadigd). Hangoog manco

bruto 8,6 gr., h.34 x b. 23,7 mm

France, 18 k. gold oval locket, 19th century. The front with applique with forget-me-nots (enamel damaged). Bail is missing

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500