13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00: 7700-7718 - Clocks
Catalogue number: 7718
Engeland, mahoniehouten tafelklok, D. Morice, Regency, circa 1830;

Uurwerk uitgevoerd met twee snekken, slagwerk op bel, achterplatine gesigneerd Morice, Fenchurch Street London. Geplaatst in mahoniehouten kast met gebogen bovenzijde, geometrisch koperen inlegwerk, staande op vier koperen bolpoten. Wit geschilderde wijzerplaat met vermelding van maker en adres, messing gezaagde wijzers. (wijzerplaat beschadigd).

h. 46,5 cm, b. 29 cm, d. 20 cm

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260

Hammer price: € 260