1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972114
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4821
update-catalogue
Théophile Christian Steinlen (1779-1847)

Vijfmaal aquatint; Chateau de Chillon / Chateau de la tour de Peiz / Vevey / Montreux / Bains de l'Alliaz

Vijfmaal aquatint

18 x 24 cm.

gesigneerd in inkt

ds

Taxatie: € 500 - 800
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625

outbid-warning
Overboden