1e zitting woensdag 22 oktober 10:00: 0900-0942 - Mode, accessoires en bijoux
Londen, zilveren ceintuur.
Opgebouwd uit ovale cabochon geslepen stukken agaat in de tinten grijs - bruin, aflopend in grootte vanaf het midden, met elkaar verbonden door ovale zilveren schakels. Meesterteken Goldsmiths & Silversmiths Co Ltd, regent Street London, 1899 - 1949, jaarletter i voor 1904
London, silver belt. Constructed of oval cabochon-cut pieces of agate in shades of grey and brown, decreasing in size from the center, connected by oval silver links. Master's mark: Goldsmiths & Silversmiths Co. Ltd., Regent Street, London, 1899–1949, date letter "i" for 1904.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220