1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
18207353
Catalogusnummer: 4800
Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)

Figuren op straat in een dorp

aquarel

17 x 12 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 520

Hamerprijs: € 520