1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)
Figuren op straat in een dorp
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 520
Hamerprijs: € 520