Catalogusnummer: 4957
Gemonogrammeerd r.o., 1933
Daniel in de leeuwenkuil
olieverf op papier op board
60 x 50 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160