Paar mahoniehouten vitrines, Napoléon III, tweede helft 19e eeuw,
ieder met wit marmeren blad en één -ten opzichte van elkaar spiegelende- deur. Het geheel versierd met verguld bronzen lijstwerk en -rozetten
Estimate: € 2,800 - € 3,400
Current bid: € 2,200
Hammer Price: € 2,200