Catalogue number: 8014
Paar mahoniehouten vitrines, Napoléon III, tweede helft 19e eeuw,

ieder met wit marmeren blad en één -ten opzichte van elkaar spiegelende- deur. Het geheel versierd met verguld bronzen lijstwerk en -rozetten

b 78, h 110, d 40 cm

Estimate: € 2,800 - € 3,400
Current bid: € 2,200
Hammer Price: € 2,200

Hammer price: € 2,200