Catalogue number: 8032
Geëboniseerd houten bonheur du jour in Louis XV-XVI-stijl, laat 19e eeuw,

met met twee deurtjes en lade. Met verguld bronzen ornamenten en Boulle inlegwerk van schildpad en messing

b 77, h 129, d 47 cm

Estimate: € 1,200 - € 1,600
Current bid: € 1,200
Hammer Price: € 1,200

Hammer price: € 1,200