Geëboniseerd houten bonheur du jour in Louis XV-XVI-stijl, laat 19e eeuw,
met met twee deurtjes en lade. Met verguld bronzen ornamenten en Boulle inlegwerk van schildpad en messing
Estimate: € 1,200 - € 1,600
Current bid: € 1,200
Hammer Price: € 1,200