13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00: 8300-8327 - Antique and Classic Furniture -small-
Catalogue number: 8306
Noten- en iepenhouten commode in Louis XV-stijl, 19e eeuw.

In het gebogen front drie laden met porseleinen medaillons. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag

b 40, h 74, d 27 cm

Estimate: € 700 - € 1,000
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500

Hammer price: € 500