18e zitting dinsdag 04 november 19:00: 0001-0598 - Juwelen
Catalogusnummer: 517
14 kt. Witgouden ring, eerste helft 20ste eeuw.

Bezet met twee kleine baguette geslepen diamanten waartussen een cultivé parel

de parel beschadigd

bruto 3,1 gr., ringmt. 17,25

14 k. White gold ring, first half of the 20th century. Set with two small baguette-cut diamonds, with an imitation pearl in between

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320