13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00: 8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 8017
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,
met gestoken panelen
b 109, h 65, d 50 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Hamerprijs:
€ 20