13e zitting vrijdag 31 oktober 10:00: 8000-8056 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 8017
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,

met gestoken panelen

b 109, h 65, d 50 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20