1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4900
Catalogusnummer: 4900
Egnatius Ydema (1876-1937)

'De woning van Sytse en Maaike'

board,

29 x 49 cm.

gesigneerd r.o.,

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands, veiling Leeuwarden, 16 januari 1938

Taxatie: € 150 - 250
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550