1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Egnatius Ydema (1876-1937)
'De woning van Sytse en Maaike'
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands, veiling Leeuwarden, 16 januari 1938
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550