16e zitting dinsdag 04 november 10:00: 0001-598- Jewellery
Catalogue number: 190
Reggers, 14 kt. gouden broche,

in de vorm van een vogel in vlucht, jagend op een vlinder. De vleugels opengewerkt en afgezet met roodgoud. Gekeurd met meesterteken Fa. Gebroeders Reggers, Amsterdam 1934-1971

bruto 11,5 gr., h. 30,5 x b. 61,5 mm

Reggers, 14 k. gold brooch, in the shape of a bird in flight, chasing a butterfly. The wings openworked and trimmed with red gold. Hallmarked with the maker's mark of the Reggers Brothers, Amsterdam, 1934-1971.

Estimate: € 800 - € 1,000
Current bid: € 800
Hammer Price: € 800

Hammer price: € 800