Reggers, 14 kt. gouden broche,
in de vorm van een vogel in vlucht, jagend op een vlinder. De vleugels opengewerkt en afgezet met roodgoud. Gekeurd met meesterteken Fa. Gebroeders Reggers, Amsterdam 1934-1971
bruto 11,5 gr., h. 30,5 x b. 61,5 mm
Reggers, 14 k. gold brooch, in the shape of a bird in flight, chasing a butterfly. The wings openworked and trimmed with red gold. Hallmarked with the maker's mark of the Reggers Brothers, Amsterdam, 1934-1971.
Estimate: € 800 - € 1,000
Current bid: € 800
Hammer Price: € 800