1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972147
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4824
update-catalogue
Diverse gravures en tekeningen, voornamelijk 18e en 17e eeuw

map

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180

outbid-warning
Overboden