0020563639
Catalogusnummer: 4985
Bernard van Vlijmen (1895-1977)

Portret van een hond

aquarel

27 x 20 cm.

gesign. r.o., '44

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100