Frankrijk, mahoniehouten dressoir in Empire-stijl, 20e eeuw,
met groen marmeren blad. In het getrapte front drie laden, drie deuren en vrijstaande kolommen met Ionische-Corinthische kapitelen. Het geheel versierd met verguld bronzen beslag
Estimate: € 600 - € 800
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500