China, verguld bronzen sculptuur Avalokiteshvara Shadakshari, bodhisattva van mededogen, 19e eeuw
Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625