Catalogusnummer: 4934
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)
Gezicht op een meer, Indonesië
board, niet ingelijst
18 x 30 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50