1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Paintings, watercolors, drawings and prints
Catalogue number: 4934
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)

Gezicht op een meer, Indonesië

board, niet ingelijst

18 x 30 cm.

gesign. r.o.

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 50
Hammer Price: € 50

Hammer price: € 50