Catalogusnummer: 4934
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)

Gezicht op een meer, Indonesië

board, niet ingelijst

18 x 30 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50