5009
Catalogusnummer: 5009
Roger Raveel (1921-2013)

Zonder titel. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

inkt en gouache

28 x 36 cm.

gesign. r.o., '71

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 600 - 1.000
Hamerprijs: € 2.400

Hamerprijs: € 2.400