1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Pierre Scoupreman (1873-1960)
Brug over de Seine, Parijs
gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1937
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden