1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4958
update-catalogue
Pierre Scoupreman (1873-1960)

Brug over de Seine, Parijs

paneel

30 x 40 cm.

gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1937

1

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden