0099972193
Catalogusnummer: 4974
Jan Poortenaar (1886-1958)

Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk

aquarel

36 x 51 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70