1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972194
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4977
update-catalogue
Freddie Langeler (1899-1948)

Flamingo's.

board

17 x 39 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden