3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4507
Europese school, 17e/18e eeuw

115 x 135 cm.

Uit de collectie van een heer van stand

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625