3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4507
Europese school, 17e/18e eeuw
115 x 135 cm.
Uit de collectie van een heer van stand
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625
Hamerprijs:
€ 625