1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099972202
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4807
update-catalogue
Europese school, 19e eeuw

Dame met gitaar

doek

82 x 64 cm.

1

Taxatie: € 150 - 300
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360

outbid-warning
Overboden