1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0068443954
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4971
update-catalogue
René Deydier (1882-1942)

Liggend naakt

doek

55 x 74 cm.

gesign. l.o.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420

outbid-warning
Overboden