1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Paintings, watercolors, drawings and prints
Catalogue number: 4911
Albert Regagnon (1874-1961)

Gezicht op een park bij Saint- Lizier

board, niet ingelijst

46 x 33 cm.

gesign. l.o., 1927

Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 120
Hammer Price: € 120

Hammer price: € 120